Phoenix Contact ptfix verbindingsrijgklem 0,14-4MM² eendr. 0,14-2,5MM² meerdr. rood - 3273442
Artikelnummer: 21223736 | Fabrikantnummer: 3273442 | EAN: 4055626392950
Omschrijving
Phoenix Contact PTFIX verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3273442. Het EAN nummer is 4055626392950. Het interne artikelnummer is 21223736.
Aanvullende informatie
Verdelerblok, Basisklem, De blokken kunnen via de aderschacht onderling worden doorverbonden. Passende insteekbruggen zie Toebehoren, nominale spanning: 450 V, nominale stroom: 24 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, aantal aansluitingen: 18, doorsned
Verdelerblok, de blokken kunnen via de aderschacht onderling worden doorverbonden, passende insteekbruggen zie toebehoren, Basisklem, nominale spanning: 450 V, nominale stroom: 24 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Verdelerblok, de blokken kunnen via de aderschacht onderling worden doorverbonden, passende insteekbruggen zie toebehoren, Basisklem, nominale spanning: 450 V, nominale stroom: 24 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montag
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Verdelerblok
Toon alle producten in deze serie |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Diepte | 22.7 mm |
| Kleur | Rood |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 450 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Breedte | 46.9 mm |
| Hoogte | 28.6 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 18 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact ptfix verbindingsrijgklem 0,14-4MM² eendr. 0,14-2,5MM² meerdr. rood
Artikelnummer: 21223736
Fabrikantnummer: 3273442