Phoenix Contact pti 2,5 bu - 3213969
Artikelnummer: 20839272 | Fabrikantnummer: 3213969 | EAN: 4046356609333
Omschrijving
Phoenix Contact etage-installatierijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3213969. Het EAN nummer is 4046356609333. Het interne artikelnummer is 20839272.
Aanvullende informatie
PTI
Installatieklem, Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Installatieklem, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 24 A, Push-in-aansluiting, 1e etage, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: blauw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Installatieklem, Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Installatieklem, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 24 A, Push-in-aansluiting, 1e etage, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: blauw
| Klasse |
Etage-installatierijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Installatieklem
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Diepte | 42.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| PE-functie | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Basiskleur | Blauw |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Hoogte | 59.465 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product