Phoenix Contact ptio 1,5/S/3-pe - 3244449
Artikelnummer: 20211209 | Fabrikantnummer: 3244449 | EAN: 4046356735360
Het productnummer van de fabrikant is 3244449. Het EAN nummer is 4046356735360. Het interne artikelnummer is 20211209.
Initiator-/actorklem, met aardfunctie, nominale spanning: 250 V, nominale stroom: 13,5 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 1,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 1,5 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: grijs
| Klasse |
Sensor/actorrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Initiator-/actorklem
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Breedte | 3.5 mm |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Scheidingsfunctie | Nee |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 13.5 A |
| Hoogte | 74.4 mm |
| Diepte | 41.5 mm |
| Geïntegreerde aardklem | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 1 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact MPS-ih teststekker rood
Artikelnummer: 10940065
Fabrikantnummer: 0201676
Phoenix Contact MPS-ih teststekker wit
Artikelnummer: 10940062
Fabrikantnummer: 0201663
Phoenix Contact eindsteun rijgklem clipfix 35
Artikelnummer: 11424757
Fabrikantnummer: 3022218
Phoenix Contact MPS-ih teststekker geel
Artikelnummer: 10940068
Fabrikantnummer: 0201692
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11423962
Fabrikantnummer: 0800886
Phoenix Contact isolatiehuls groen
Artikelnummer: 20000372
Fabrikantnummer: 0201702
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681