Phoenix Contact ptio-in 2,5/4-pe og - 3244481
Artikelnummer: 20100635 | Fabrikantnummer: 3244481 | EAN: 4046356735896
Het productnummer van de fabrikant is 3244481. Het EAN nummer is 4046356735896. Het interne artikelnummer is 20100635.
Initiator-/actorklem, Voedingsklem met aardfunctie, nominale spanning: 250 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 4 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: oranje
| Klasse |
Sensor/actorrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Initiator-/actorklem
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Kleur | Oranje |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Breedte | 7 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Aantal aansluitniveaus | 4 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Scheidingsfunctie | Nee |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Met voedingsfunctie | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Diepte | 41.5 mm |
| Geïntegreerde aardklem | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Hoogte | 90.8 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828734 CT
Artikelnummer: 11152621
Fabrikantnummer: 0828734
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828744 CT
Artikelnummer: 11334502
Fabrikantnummer: 0828744
Phoenix Contact ZBF codering rijgklem 0808642 CT
Artikelnummer: 10940020
Fabrikantnummer: 0808642
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818153 CT
Artikelnummer: 10557154
Fabrikantnummer: 0818153
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact MPS-ih teststekker rood
Artikelnummer: 10940065
Fabrikantnummer: 0201676
Phoenix Contact MPS-ih teststekker geel
Artikelnummer: 10940068
Fabrikantnummer: 0201692
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0829658 CT
Artikelnummer: 11307745
Fabrikantnummer: 0829658
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681