Phoenix Contact PTN 2,5 - 3213963
Artikelnummer: 20837773 | Fabrikantnummer: 3213963 | EAN: 4046356609494
Omschrijving
Phoenix Contact nulscheidingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3213963. Het EAN nummer is 4046356609494. Het interne artikelnummer is 20837773.
Aanvullende informatie
PTN
Nulscheidingsklem, Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Nulscheidingsklem, Montage-instructie: Voor een veilige fixering van de nulverzamelrail dienen aan het begin en einde van elke klemmenstrook en bij langere klemmenstroken na elke 20 cm ondersteuningsblokken te worden geplaatst, nominale spanning: 250 V, no
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Nulscheidingsklem, Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Nulscheidingsklem, Montage-instructie: Voor een veilige fixering van de nulverzamelrail dienen aan het begin en einde van elke klemmenstrook en bij langere klemmenstroken na elke 20 cm ondersteuningsblokken te worden geplaatst, nominale spanning: 250 V, no
| Klasse |
Nulscheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Nulscheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Hoogte | 59 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Aantal klemposities | 2 |
| Aansluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 1.5 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Diepte | 44.8 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product