Phoenix Contact ptpower verbindingsrijgklem 2,5-35MM² eendr. 2,5-35MM² meerdr. - 3212069
Artikelnummer: 22420813 | Fabrikantnummer: 3212069 | EAN: 4046356869553
Omschrijving
Phoenix Contact verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3212069. Het EAN nummer is 4046356869553. Het interne artikelnummer is 22420813.
Aanvullende informatie
Klem voor hoge stromen, in blokvorm, nominale spanning: 1000 V, nominale stroom: 125 A, aansluitmethode: Power-Turn-aansluiting, aantal aansluitingen: 8, aantal polen: 4, doorsnede: 2,5 mm² - 35 mm², AWG: 12 - 2, breedte: 64 mm, kleur: grijs/blauw, montag
Klem voor hoge stromen, in blokvorm, nominale spanning: 1000 V, nominale stroom: 125 A, aansluitmethode: PowerTurn-aansluiting, 1e etage, doorsnede: 2,5 mm² - 35 mm², montagetechniek: NS 35/15, kleur: grijs/blauw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Klem voor hoge stromen, in blokvorm, nominale spanning: 1000 V, nominale stroom: 125 A, aansluitmethode: PowerTurn-aansluiting, 1e etage, doorsnede: 2,5 mm² - 35 mm², montagetechniek: NS 35/15, kleur: grijs/blauw
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Klem voor hoge stromen
Toon alle producten in deze serie |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Breedte | 64 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Kleur | Meerkleurig |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 8 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 125 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 2.5 - 35 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 110 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 35 mm² |
| Diepte | 69.8 mm |
| Hoogte | 91.6 mm |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Aluminium/koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact ptpower verbindingsrijgklem 2,5-35MM² eendr. 2,5-35MM² meerdr.
Artikelnummer: 22420813
Fabrikantnummer: 3212069