Phoenix Contact PTTB 2,5-dio/ul-ur - 3211427
Artikelnummer: 20837039 | Fabrikantnummer: 3211427 | EAN: 4046356433068
Omschrijving
Phoenix Contact componentenrijgklem, grijs, (bxdxh) 5.2x47.5x68mm, DIN-rail 35mm, nom. (meet)stroom In 0.5A, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 4mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14 - 4mm², 2 aansluitniveaus, 2 klemposities per aansluit,
Het productnummer van de fabrikant is 3211427. Het EAN nummer is 4046356433068. Het interne artikelnummer is 20837039.
Aanvullende informatie
Componentenaansluitklem, met geïntegreerde diode 1N4007, de max. stroom wordt door de ingebouwde diode bepaald, ingebouwd: diode 1N 4007, sperspanning: 1300 V, nom. doorlaatstroom: 0,5 A, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 0,5 A, aansluitmethode:
Componentenaansluitklem, de max. stroom wordt door de ingebouwde diode bepaald, ingebouwd: diode 1N 4007, sperspanning: 1300 V, nom. doorlaatstroom: 0,5 A, met geïntegreerde diode 1N4007, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 0,5 A, aansluitmethode: P
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Componentenaansluitklem, de max. stroom wordt door de ingebouwde diode bepaald, ingebouwd: diode 1N 4007, sperspanning: 1300 V, nom. doorlaatstroom: 0,5 A, met geïntegreerde diode 1N4007, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 0,5 A, aansluitmethode: P
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Componentenaansluitklem
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 68 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 0.5 A |
| Diepte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product