Phoenix Contact Q 1,5/4idc/24-24ku-ku - 1641578
Artikelnummer: 20126900 | Fabrikantnummer: 1641578 | EAN: 4017918876616
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Q 1,5/4IDC/24-24KU-KU
Het productnummer van de fabrikant is 1641578. Het EAN nummer is 4017918876616. Het interne artikelnummer is 20126900.
Aanvullende informatie
Kabelverbinder met QUICKON-snelaansluittechniek, 4-polig, aansluitdoorsnede 0,75 ... 1,5 mm²
Kabelverbinders, QUICKON-aansluiting, 0,75 mm² ... 1,5 mm², 500 V, 15 A, groen, kabeldiameterbereik: 6 mm ... 12 mm, QUICKON-snelaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Kabelverbinders, QUICKON-aansluiting, 0,75 mm² ... 1,5 mm², 500 V, 15 A, groen, kabeldiameterbereik: 6 mm ... 12 mm, QUICKON-snelaansluiting
| Klasse |
Connector voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Kabelverbinders
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Overig |
| Mechanische codering | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Groen |
| Type vergrendeling | Geen |
| Hoogte | 24 mm |
| Lengte | 86 mm |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Breedte | 24 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 15 A |
| Kabeldiameter | 6 - 12 mm |
| Doorgangsweerstand | 0.005 mOhm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact Q 1,5/4idc/24-24ku-ku
Phoenix Contact microfox-SB
Phoenix Contact microfox-SB
Phoenix Contact microfox-SB
Artikelnummer: 20123711
Fabrikantnummer: 1212489
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product