Phoenix Contact S/A CHASSDL QPDW5X1,5M250 - 1419427
Artikelnummer: 21305208 | Fabrikantnummer: 1419427 | EAN: 4055626173047
Omschrijving
Phoenix Contact QFD sensor/actor chassisdeel
Het productnummer van de fabrikant is 1419427. Het EAN nummer is 4055626173047. Het interne artikelnummer is 21305208.
Aanvullende informatie
Wanddoorvoer, QUICKON-aansluiting, 0,5 mm² ... 1,5 mm², 690 V, 17,5 A, zwart, zonder QUICKON-moer, bevestigingsschroefdraad: M25, afzonderlijke aders (aangelast), 1,5 mm², aders recht geknipt, kabellengte: 0,35 m, pinbezetting: 1 = RD, 2 = BK, 3 = WH, 4 =
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Wanddoorvoer
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Breedte | 30 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Hoogte | 30 mm |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 5 |
| Mechanische codering | Ja |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Pool-markering | 1, 2, 3, 4, 5 |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Kleur van het separate adapterstuk | Zonder adapterstuk |
| Aansluitmaat schroefdraad | M25 |
| Doorgangsweerstand | 0.003 mOhm |
| Lengte | 47.9 mm |
| Nom. (meet)stroom | 17.5 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product