Phoenix Contact Connector QPD P 4pe6,0 12-20 TL BK - 1039565
Artikelnummer: 23405213 | Fabrikantnummer: 1039565 | EAN: 4055626597119
Omschrijving
QPD P 4PE6,0 12-20 TL BK
Het productnummer van de fabrikant is 1039565. Het EAN nummer is 4055626597119. Het interne artikelnummer is 23405213.
Aanvullende informatie
Connector, IDC-aansluiting, aantal polen: 4+PE, 2,5 mm² ... 6 mm², 690 V, 40 A, zwart, met QUICKON-moer, kabelbuitendiameter: 12 mm ... 20 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Connector voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connector
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 5 |
| Mechanische codering | Ja |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Met trekontlasting | Ja |
| Breedte | 39.6 mm |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Doorgangsweerstand | 0.004 mOhm |
| Lengte | 97.5 mm |
| Kabeldiameter | 12 - 20 mm |
| Hoogte | 44.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product