Phoenix Contact QTC 2,5-MT - 3206487
Artikelnummer: 20838507 | Fabrikantnummer: 3206487 | EAN: 4046356057660
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsrijgklem, grijs, (bxdxh) 6.2x39.3x82.5mm, uitvoering elektrische aansluiting overig, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.5 - 2.5mm², aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.5 - 2.5mm², DIN-rail 35mm, afsluitplaat noodzakelijk,
Het productnummer van de fabrikant is 3206487. Het EAN nummer is 4046356057660. Het interne artikelnummer is 20838507.
Aanvullende informatie
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: snelaansluiting, doorsnede: 0,5 mm² - 2,5 mm², AWG: 20 - 14, lengte: 82,5 mm, breedte: 6,2 mm, kleur: grijs, montage: NS 35/7,5, NS 35/15
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, 1e etage, aansluitmethode: snelaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,5 mm² - 2,5 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, 1e etage, aansluitmethode: snelaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,5 mm² - 2,5 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: grijs
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Messcheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 82.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Diepte | 39.3 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product