Phoenix Contact Quint-HP-ups/230ac/1.5kva/PT - 1136811
Artikelnummer: 25660289 | Fabrikantnummer: 1136811 | EAN: 4063151073435
Omschrijving
QUINT-HP-UPS/230AC/1.5KVA/PT
Het productnummer van de fabrikant is 1136811. Het EAN nummer is 4063151073435. Het interne artikelnummer is 25660289.
Aanvullende informatie
QUINT AC-USV, IQ Technology, wandmontage, Ingang: 230 V AC, uitgang: 230 V AC / 1500 VA.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 150 mm |
| SNMP | Nee |
| Hoogte | 240 mm |
| Diepte | 143 mm |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Uitgangsspanning | 200 - 210 V |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product