Phoenix Contact quint-PS/1ac/12DC/20 - 2866721
Artikelnummer: 12405997 | Fabrikantnummer: 2866721 | EAN: 4046356113564
Het productnummer van de fabrikant is 2866721. Het EAN nummer is 4046356113564. Het interne artikelnummer is 12405997.
Primair geschakelde voeding QUINT POWER, schroefaansluiting, SFB Technology (Selective Fuse Breaking), Ingang: 1-fase, uitgang: 12 V DC / 20 A
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 90 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 26 A |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 350 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 311 VA |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 18 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact CB TM1 10a SFB P
Artikelnummer: 20131625
Fabrikantnummer: 2800843
Phoenix Contact CB TM1 1a SFB P
Artikelnummer: 20131604
Fabrikantnummer: 2800836
Phoenix Contact CB TM1 3a SFB P
Artikelnummer: 20131610
Fabrikantnummer: 2800838
Phoenix Contact CB TM1 2a SFB P
Artikelnummer: 20131607
Fabrikantnummer: 2800837
Phoenix Contact CB TM1 4a SFB P
Artikelnummer: 20131613
Fabrikantnummer: 2800839
Phoenix Contact CB TM1 8a SFB P
Artikelnummer: 20131622
Fabrikantnummer: 2800842
Phoenix Contact trio-diode/12-24DC/2x10/1x20
Artikelnummer: 11261272
Fabrikantnummer: 2866514
Phoenix Contact quint-diode/12-24DC/2x20/1
Artikelnummer: 10405921
Fabrikantnummer: 2320157
Phoenix Contact uwa 182/52
Artikelnummer: 20133569
Fabrikantnummer: 2938235