Phoenix Contact quint-PS/1ac/24DC/20/co - 2320898
Artikelnummer: 20130812 | Fabrikantnummer: 2320898 | EAN: 4046356520003
Het productnummer van de fabrikant is 2320898. Het EAN nummer is 4046356520003. Het interne artikelnummer is 20130812.
Primair geschakelde voeding QUINT POWER, schroefaansluiting, railmontage, SFB Technology (Selective Fuse Breaking), Ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 20 A
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding, gelakt
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 90 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 26 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 18 - 29.5 V |
| Opgenomen vermogen | 569 VA |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 430 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact CB TM1 1a SFB P
Artikelnummer: 20131604
Fabrikantnummer: 2800836
Phoenix Contact CB TM1 3a SFB P
Artikelnummer: 20131610
Fabrikantnummer: 2800838
Phoenix Contact CB TM1 2a SFB P
Artikelnummer: 20131607
Fabrikantnummer: 2800837
Phoenix Contact CB TM1 8a SFB P
Artikelnummer: 20131622
Fabrikantnummer: 2800842
Phoenix Contact CB TM1 6a SFB P
Artikelnummer: 20131619
Fabrikantnummer: 2800841
Phoenix Contact trio-diode/12-24DC/2x10/1x20
Artikelnummer: 11261272
Fabrikantnummer: 2866514
Phoenix Contact quint-oring/24DC/2x20/1x40
Artikelnummer: 11266315
Fabrikantnummer: 2320186
Phoenix Contact quint-diode/12-24DC/2x20/1
Artikelnummer: 10405921
Fabrikantnummer: 2320157