Phoenix Contact QUINT4-PS/1AC/12DC/15 - 2904608
Artikelnummer: 22814829 | Fabrikantnummer: 2904608 | EAN: 4055626355054
Omschrijving
Phoenix Contact QUINT 4 gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 2904608. Het EAN nummer is 4055626355054. Het interne artikelnummer is 22814829.
Aanvullende informatie
QUINT POWER, schroefaansluiting, montagerail: 35 mm, Ingang: 1-fase, uitgang: 12 V DC / 15 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Vermogensafgifte | 180 W |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 15 A |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 15 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 221 VA |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 350 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product