Phoenix Contact SCHKRELS 2903683 - 2903683
Artikelnummer: 21158968 | Fabrikantnummer: 2903683 | EAN: 4046356758963
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 21.2x27.5x35.6mm, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 18.7 - 33.1V, nom. stuurspanning bij DC 24V, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, 4 contacten als wisselconta, nom. stroom 0.066A,
Het productnummer van de fabrikant is 2903683. Het EAN nummer is 4046356758963. Het interne artikelnummer is 21158968.
Aanvullende informatie
Steekbaar industrieel relais met vermogenscontacten en hardverguld, 4 wisselcontacten, testknop, status-led, mechanische schakelstandindicatie, spoelspanning: 24 V AC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Breedte | 21.2 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 27.5 mm |
| Diepte | 35.6 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.066 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 18.7 - 33.1 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 18.7 - 33.1 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product