Phoenix Contact SCHKRELS 2903674 - 2903674
Artikelnummer: 21164324 | Fabrikantnummer: 2903674 | EAN: 4046356758871
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 21.2x27.5x35.6mm, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 125V, nom. stuurspanning bij DC 100 - 225V, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, 4 contacten als wisselconta, nom. stroom 0.008A,
Het productnummer van de fabrikant is 2903674. Het EAN nummer is 4046356758871. Het interne artikelnummer is 21164324.
Aanvullende informatie
Steekbaar industrieel relais met extra hardvergulde vermogenscontacten, 4 wisselcontacten, testknop, status-led, vrijloopdiode, mechanische schakelstandindicatie, polariteit A1+, A2-, spoelspanning: 125 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Breedte | 21.2 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 27.5 mm |
| Diepte | 35.6 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.008 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Nom. stuurspanning bij DC | 100 - 225 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product