Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac 1 wiss.cont. - 2987914
Artikelnummer: 20134544 | Fabrikantnummer: 2987914 | EAN: 4046356481045
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 12.7x29x25mm, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 179.4 - 333.5V, nom. stuurspanning bij DC 230V, uitvoering elektrische aansluiting overig, 1 contacten als wisselconta, nom. stroom 0.004A,
Het productnummer van de fabrikant is 2987914. Het EAN nummer is 4046356481045. Het interne artikelnummer is 20134544.
Aanvullende informatie
REL
Steekbaar miniatuurrelais, met vermogenscontact, 1 wisselcontact, testknop, mechanische schakelstandindicatie, status-led, ingangsspanning 230 V AC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Steekbaar miniatuurrelais, met vermogenscontact, 1 wisselcontact, testknop, mechanische schakelstandindicatie, status-led, ingangsspanning 230 V AC
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 29 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 12.7 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 25 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 0.004 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 179.4 - 333.5 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 179.4 - 333.5 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 20134544
Fabrikantnummer: 2987914