Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V DC 2 wiss.cont. - 2987985
Artikelnummer: 20134559 | Fabrikantnummer: 2987985 | EAN: 4046356480994
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 12.7x29x25mm, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24V, nom. stuurspanning bij DC 19.2 - 52.8V, uitvoering elektrische aansluiting overig, 2 contacten als wisselconta, nom. stroom 0.018A,
Het productnummer van de fabrikant is 2987985. Het EAN nummer is 4046356480994. Het interne artikelnummer is 20134559.
Aanvullende informatie
REL
Steekbaar miniatuurrelais, met hardverguld meerlaagscontact, 2 wisselcontacten, testknop, mechanische schakelstandindicatie, status-led, vrijloopdiode, polariteit A1+, A2-, ingangsspanning: 24 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Steekbaar miniatuurrelais, met hardverguld meerlaagscontact, 2 wisselcontacten, testknop, mechanische schakelstandindicatie, status-led, vrijloopdiode, polariteit A1+, A2-, ingangsspanning: 24 V DC
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 29 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Breedte | 12.7 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 25 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.018 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 52.8 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V DC 2 wiss.cont.
Artikelnummer: 20134559
Fabrikantnummer: 2987985