Phoenix Contact SCHKRELS 2903708 - 2903708
Artikelnummer: 21151349 | Fabrikantnummer: 2903708 | EAN: 4046356759205
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 38.6x36.1x45.5mm, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 102 - 132V, nom. stuurspanning bij DC 120V, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, 3 contacten als maakcontact, nom. stroom 0.023A,
Het productnummer van de fabrikant is 2903708. Het EAN nummer is 4046356759205. Het interne artikelnummer is 21151349.
Aanvullende informatie
Steekbaar relais voor hoge vermogens met vermogenscontacten, 3 maakcontacten, spoelspanning: 120 V AC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 36.1 mm |
| Diepte | 45.5 mm |
| Breedte | 38.6 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.023 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 102 - 132 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 102 - 132 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product