Phoenix Contact SCHKRELS 2903704 - 2903704
Artikelnummer: 21163141 | Fabrikantnummer: 2903704 | EAN: 4046356759168
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is 2903704. Het EAN nummer is 4046356759168. Het interne artikelnummer is 21163141.
Aanvullende informatie
Steekbaar relais voor hoge vermogens met vermogenscontacten, 3 wisselcontacten, spoelspanning: 120 V AC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 36.1 mm |
| Diepte | 45.5 mm |
| Breedte | 38.6 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.023 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 102 - 132 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 102 - 132 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product