Phoenix Contact SCHKRELS 2903709 - 2903709
Artikelnummer: 21166950 | Fabrikantnummer: 2903709 | EAN: 4046356759212
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 38.6x36.1x45.5mm, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 195.5 - 253V, nom. stuurspanning bij DC 230V, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, 3 contacten als maakcontact, nom. stroom 0.012A,
Het productnummer van de fabrikant is 2903709. Het EAN nummer is 4046356759212. Het interne artikelnummer is 21166950.
Aanvullende informatie
Steekbaar relais voor hoge vermogens met vermogenscontacten, 3 maakcontacten, spoelspanning: 230 V AC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Afzonderlijke relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 36.1 mm |
| Diepte | 45.5 mm |
| Breedte | 38.6 mm |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.012 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 195.5 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 195.5 - 253 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product