Phoenix Contact emg schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V ac/DC 1 wiss.cont. - 2953854
Artikelnummer: 20133917 | Fabrikantnummer: 2953854 | EAN: 4017918084622
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 17.5x75x62.5mm, compleet apparaat met sokkel, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 19.2 - 26.4V, nom. stuurspanning bij DC 19.2 - 26.4V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 1 contacten als wisselconta,
Het productnummer van de fabrikant is 2953854. Het EAN nummer is 4017918084622. Het interne artikelnummer is 20133917.
Aanvullende informatie
EMG
Relaismoduul, met vast ingesoldeerd kleinschaltrelais, contact (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, dubbele A2-aansluiting, 1 wisselcontact, ingangsspanning 24 V AC/DC
Relaismoduul, met vast ingesoldeerd kleinschaltrelais, contact (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, dubbele A2-aansluiting, 1 wisselcontact, ingangsspanning 24 V AC/DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Relaismoduul, met vast ingesoldeerd kleinschaltrelais, contact (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, dubbele A2-aansluiting, 1 wisselcontact, ingangsspanning 24 V AC/DC
Relaismoduul, met vast ingesoldeerd kleinschaltrelais, contact (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, dubbele A2-aansluiting, 1 wisselcontact, ingangsspanning 24 V AC/DC
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaismoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 17.5 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 62.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stroom | 0.021 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact emg schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V ac/DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 20133917
Fabrikantnummer: 2953854