Phoenix Contact ST schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac 1 wiss.cont. - 2822406
Artikelnummer: 20132003 | Fabrikantnummer: 2822406 | EAN: 4017918077266
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 20.8x33x66.5mm, met afneembare klemmen, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 207 - 253V, nom. stuurspanning bij DC 207 - 253V, 1 contacten als wisselconta, nom. stroom 0.005A, schakelverhouding van de aandrijvin monostabiel,
Het productnummer van de fabrikant is 2822406. Het EAN nummer is 4017918077266. Het interne artikelnummer is 20132003.
Aanvullende informatie
Relaissteker, voorzien van kleinschaltrelais, contacten (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, 1 wisselcontact, ingangsspanning 230 V AC, met lichtindicatie, steekbaar op basisklemmenblok
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaisstekers
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 33 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Breedte | 20.8 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 66.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 0.005 A |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 207 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 207 - 253 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact ST schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 20132003
Fabrikantnummer: 2822406