Phoenix Contact rif-2-BSC/4x21 - 2900932
Artikelnummer: 23239974 | Fabrikantnummer: 2900932 | EAN: 4046356733168
Het productnummer van de fabrikant is 2900932. Het EAN nummer is 4046356733168. Het interne artikelnummer is 23239974.
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaissokkel
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 75 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 89 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 14 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 23239974
Fabrikantnummer: 2900932
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.