Phoenix Contact RIJGKLEMC SC 2,5-RZ/ 6 - 3041558
Artikelnummer: 21152971 | Fabrikantnummer: 3041558 | EAN: 4017918922771
Omschrijving
Phoenix Contact rijgklemconnector, breedte 30.9mm, aansluitbare geleiderdoorsnede 0.08 - 4mm², uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, 6 polen, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.08 - 4mm², aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.08 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 3041558. Het EAN nummer is 4017918922771. Het interne artikelnummer is 21152971.
Aanvullende informatie
COMBI-koppeling, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 24 A, aansluitmethode: veerdrukaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,08 mm² - 4 mm², montagetechniek: op montageplaat, kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Rijgklemconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
COMBI-koppeling
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 6 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Rijgbaar | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Totaal aantal polen (excl. aardcontact) | 1 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.08 - 4 mm² |
| Breedte | 33.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product