Phoenix Contact RIJGKLEMC SC 4/12 - 3042557
Artikelnummer: 21162107 | Fabrikantnummer: 3042557 | EAN: 4046356012690
Omschrijving
Phoenix Contact rijgklemconnector
Het productnummer van de fabrikant is 3042557. Het EAN nummer is 4046356012690. Het interne artikelnummer is 21162107.
Aanvullende informatie
COMBI-koppeling, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 32 A, aansluitmethode: veerdrukaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,08 mm² - 6 mm², kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Rijgklemconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
COMBI-koppeling
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Aantal polen | 12 |
| Rijgbaar | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Totaal aantal polen (excl. aardcontact) | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.08 - 6 mm² |
| Breedte | 73.8 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product