Phoenix Contact RIJGKLEMC UP 6/ 4 - 3060649
Artikelnummer: 21172357 | Fabrikantnummer: 3060649 | EAN: 4046356607858
Omschrijving
Phoenix Contact rijgklemconnector
Het productnummer van de fabrikant is 3060649. Het EAN nummer is 4046356607858. Het interne artikelnummer is 21172357.
Aanvullende informatie
Connector, nominale spanning: 1000 V, nominale stroom: 41 A, aantal polen: 4, aansluitmethode: schroefaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 6 mm², doorsnede: 0,2 mm²- 6 mm², kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Rijgklemconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connector
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Rijgbaar | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.2 - 6 mm² |
| Breedte | 32.6 mm |
| Model | Peninzetstuk |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product