Phoenix Contact Sac-2P-M12MSB/55,0-910/M12FSB - 1784038
Artikelnummer: 26697155 | Fabrikantnummer: 1784038 | EAN: 4067923401822
Omschrijving
SAC-2P-M12MSB/55,0-910/M12FSB
Het productnummer van de fabrikant is 1784038. Het EAN nummer is 4067923401822. Het interne artikelnummer is 26697155.
Aanvullende informatie
Bussysteemkabel, 2-polig, PUR halogeenvrij, roodlila RAL 4001, connector recht M12, polarisatie: B, op Busconnector recht M12, polarisatie: B, kabellengte: 55 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Kabellengte | 55 m |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product