Phoenix Contact sac-2P-MSB/10,0-910/FSB sco - 1518151
Artikelnummer: 20838635 | Fabrikantnummer: 1518151 | EAN: 4017918968274
Omschrijving
SAC-2P-MSB/10,0-910/FSB SCO
Het productnummer van de fabrikant is 1518151. Het EAN nummer is 4017918968274. Het interne artikelnummer is 20838635.
Aanvullende informatie
Bussysteemkabel, PROFIBUS (12 Mbit/s), 2-polig, PUR halogeenvrij, paars RAL 4001, afgeschermd, connector recht M12 SPEEDCON, B-gepolariseerd, op bus recht M12 SPEEDCON, B-gepolariseerd, kabellengte: 10 m
Bussysteemkabel, PROFIBUS (12 Mbit/s), 2-polig, PUR halogeenvrij, roodlila RAL 4001, afgeschermd, connector recht M12 SPEEDCON, polarisatie: B, op bus recht M12 SPEEDCON, polarisatie: B, kabellengte: 10 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Bussysteemkabel, PROFIBUS (12 Mbit/s), 2-polig, PUR halogeenvrij, roodlila RAL 4001, afgeschermd, connector recht M12 SPEEDCON, polarisatie: B, op bus recht M12 SPEEDCON, polarisatie: B, kabellengte: 10 m
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Bussysteemkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product