Phoenix Contact 1696222 sac-3P-M 8Y/2XM 8FS VP - 1696222
Artikelnummer: 11962012 | Fabrikantnummer: 1696222 | EAN: 4017918182403
Het productnummer van de fabrikant is 1696222. Het EAN nummer is 4017918182403. Het interne artikelnummer is 11962012.
Y-verdelers, 3-polig, niet afgeschermd, connector recht M8, polarisatie: A, op bus recht M8, polarisatie: A en bus recht M8, polarisatie: A, parallelle verdeler
| Klasse |
Sensor/actor adapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Y-verdelers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Vervuilingsgraad | 1 |
| Afgeschermd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 90 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Materiaal schroefdraadring | Overig |
| Omgevingstemperatuur | 90 - 90 °C |
| Model | Y-verloop |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact prot afdichtdop kabelinvoer 8 metrisch zwart
Artikelnummer: 11401399
Fabrikantnummer: 1682540
Phoenix Contact TSD 02 sac
Artikelnummer: 20534801
Fabrikantnummer: 1208487
Phoenix Contact sac bit M8-D10
Artikelnummer: 20123525
Fabrikantnummer: 1208461