Phoenix Contact Sac-4P- 1,0-pur/M 8FS - 1178088
Artikelnummer: 26697100 | Fabrikantnummer: 1178088 | EAN: 4063151212759
Omschrijving
SAC-4P- 1,0-PUR/M 8FS
Het productnummer van de fabrikant is 1178088. Het EAN nummer is 4063151212759. Het interne artikelnummer is 26697100.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 4-polig, PUR halogeenvrij, zwartgrijs RAL 7021, vrij kabeluiteinde, op Busconnector recht M8, polarisatie: A, kabellengte: 1 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kabellengte | 1 m |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M8 |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product