Phoenix Contact Sac-8P- 1,5-pur/P12FS - 1649247
Artikelnummer: 26639535 | Fabrikantnummer: 1649247 | EAN: 4067923182219
Omschrijving
SAC-8P- 1,5-PUR/P12FS
Het productnummer van de fabrikant is 1649247. Het EAN nummer is 4067923182219. Het interne artikelnummer is 26639535.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 8-polig, PUR halogeenvrij, zwartgrijs RAL 7021, vrij kabeluiteinde, op Busconnector recht M12 push-pull, polarisatie: A, kabellengte: 1,5 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 8 |
| Afgeschermd | Nee |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product