Phoenix Contact Sac-8P-P12MR/ 1,5-pur - 1649253
Artikelnummer: 26639536 | Fabrikantnummer: 1649253 | EAN: 4067923182042
Omschrijving
SAC-8P-P12MR/ 1,5-PUR
Het productnummer van de fabrikant is 1649253. Het EAN nummer is 4067923182042. Het interne artikelnummer is 26639536.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 8-polig, PUR halogeenvrij, zwartgrijs RAL 7021, connector haaks M12 push-pull, polarisatie: A, op vrij kabeluiteinde, kabellengte: 1,5 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 8 |
| Afgeschermd | Nee |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product