Phoenix Contact sacb-4/ 8-M23 120V - 1692802
Artikelnummer: 20127689 | Fabrikantnummer: 1692802 | EAN: 4017918177935
Het productnummer van de fabrikant is 1692802. Het EAN nummer is 4017918177935. Het interne artikelnummer is 20127689.
Sensor-/actorbox, toepassing: Standaard, aansluitmethode: M12-busconnector Kunststof, aantal steekplaatsen: 4, aantal polen: 5, polarisatie: A, steekplaatsbezetting: dubbel, statusindicatie: Nee, Universeel; stamkabelaansluiting: M23-stekeraansluit
| Klasse |
Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorbox
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 54 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Hoogte | 26 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 5 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M12 |
| Aantal sensor-/actor-slots | 4 |
| Max. totaalstroom | 12 A |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Ja |
| Bedrijfsspanning | 120 - 120 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 75 °C |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 2 |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 12 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact sacc bit M12-D20
Artikelnummer: 20123522
Fabrikantnummer: 1208445
Phoenix Contact sac bit M12-D15
Artikelnummer: 20123519
Fabrikantnummer: 1208432
Phoenix Contact prot afdichtdop kabelinvoer 12 metrisch zwart
Artikelnummer: 20100362
Fabrikantnummer: 1680539
Phoenix Contact RCK actorkabel 19P 5M
Artikelnummer: 20440906
Fabrikantnummer: 1684056
Phoenix Contact TSD 04 sac
Artikelnummer: 20534802
Fabrikantnummer: 1208429