Phoenix Contact Sacb-8/ 8-M23 P12 - 1491743
Artikelnummer: 26640889 | Fabrikantnummer: 1491743 | EAN: 4063151940225
Omschrijving
SACB-8/ 8-M23 P12
Het productnummer van de fabrikant is 1491743. Het EAN nummer is 4063151940225. Het interne artikelnummer is 26640889.
Aanvullende informatie
verdelerbox, toepassing: Standaard, aansluitmethode: M12-busconnector / M12 PUSH-PULL-busconnector, aantal steekplaatsen: 8, aantal polen: 4, polarisatie: A, steekplaatsbezetting: enkelvoudig, statusindicatie: nee, Universeel; stamkabelaansluiting:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 56 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Aantal sensor-/actor-slots | 8 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 1 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M12 |
| Max. totaalstroom | 12 A |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Ja |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 4 |
| Hoogte | 35.2 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 80 °C |
| Bedrijfsspanning | 120 - 120 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 12 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product