Phoenix Contact sacc-FR-5con-PG 9-M sco - 1543414
Artikelnummer: 20883917 | Fabrikantnummer: 1543414 | EAN: 4046356097567
Omschrijving
Phoenix Contact sensor/actor-connector
Het productnummer van de fabrikant is 1543414. Het EAN nummer is 4046356097567. Het interne artikelnummer is 20883917.
Aanvullende informatie
Connector, Universeel, 5-polig, bus haaks M12 SPEEDCON, A-gepolariseerd, schroefaansluiting, materiaal rand: messing, vernikkeld, kabelwartel Pg9, kabeldiameter 6 mm ... 8 mm
Connector, Universeel, 5-polig, bus haaks M12 SPEEDCON, A-gepolariseerd, schroefaansluiting, materiaal rand: messing, vernikkeld, kabelwartel Pg9, kabelbuitendiameter 6 mm ... 8 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Connector, Universeel, 5-polig, bus haaks M12 SPEEDCON, A-gepolariseerd, schroefaansluiting, materiaal rand: messing, vernikkeld, kabelwartel Pg9, kabelbuitendiameter 6 mm ... 8 mm
| Klasse |
Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Connector
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Coating behuizing | Overig |
| Afgeschermd | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Overspanningscategorie | II |
| Met aardgeleider | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Contactuitvoering | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 0.75 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.75 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 0.75 mm² |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Type vergrendeling | Overig |
| Aantal stuurcontacten | 5 |
| Aantal vermogenscontacten | 0 |
| Min. aantal steekcycli | 100 |
| Materiaal schroefdraadring | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.25 - 0.75 mm² |
| Aantal data contacten | 0 |
| Uitvoering behuizing | Schuin (gehoekt) |
| Draadmaat (metrisch) | |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product