Phoenix Contact SCHEIDRKLM UT 4-TG-P/P-EX - 3046169
Artikelnummer: 21176092 | Fabrikantnummer: 3046169 | EAN: 4046356918466
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3046169. Het EAN nummer is 4046356918466. Het interne artikelnummer is 21176092.
Aanvullende informatie
Scheidingsklem, Stroom en spanning worden door de toegepaste steker bepaald, met testbusschroeven voor de opname van teststekers, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: schroefaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doors
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Hoogte | 57.8 mm |
| Diepte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product