Phoenix Contact SCHEIDRKLM USST 4-MT - 3070300
Artikelnummer: 21160489 | Fabrikantnummer: 3070300 | EAN: 4046356661935
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsrijgklem, grijs, (bxdxh) 6.2x57.3x63.4mm, uitvoering elektrische aansluiting overig, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.2 - 1.5mm², aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.2 - 6mm², DIN-rail 35mm, afsluitplaat noodzakelijk, aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.25mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 3070300. Het EAN nummer is 4046356661935. Het interne artikelnummer is 21160489.
Aanvullende informatie
Messcheidingsklem, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 20 A, 1e etage, aansluitmethode: schroefaansluiting met veerondersteuning, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, NS 32, kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Messcheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Hoogte | 63.4 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Diepte | 57.3 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product