Phoenix Contact SCHEIDRKLM PT 1,5/S-TG - 3210306
Artikelnummer: 21153115 | Fabrikantnummer: 3210306 | EAN: 4046356867115
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3210306. Het EAN nummer is 4046356867115. Het interne artikelnummer is 21153115.
Aanvullende informatie
Scheidingsklem, Stroom en spanning worden door de toegepaste steker bepaald, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 10 A, 1e etage, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 1,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 1,5 mm², montage: NS 35
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Diepte | 30.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Breedte | 3.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Hoogte | 58.9 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product