Phoenix Contact SCHEIDRKLM PT 1,5STWINTG - 3210316
Artikelnummer: 21162015 | Fabrikantnummer: 3210316 | EAN: 4046356905602
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsrijgklem, grijs, (bxdxh) 3.5x30.5x67.8mm, uitvoering elektrische aansluiting overig, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.14 - 1.5mm², aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 1.5mm², DIN-rail 35mm, afsluitplaat noodzakelijk, aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 3210316. Het EAN nummer is 4046356905602. Het interne artikelnummer is 21162015.
Aanvullende informatie
Scheidingsklem, de max. belastingsstroom mag niet worden overschreden door het totaalverbruik van de aansluitingen stroom en spanning worden door de toegepaste steker bepaald, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 10 A, 1e etage, aansluitmethode: Push
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Diepte | 30.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Breedte | 3.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Hoogte | 67.8 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product