Phoenix Contact VERSTKR MACX MCRSL2NAMT - 2865036
Artikelnummer: 21282011 | Fabrikantnummer: 2865036 | EAN: 4046356491969
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsschakelversterker, (bxh) 1.25x11.25cm, bouwvorm apparaat inbouwapparaat, type voeding overig, nom. voedingsspanning bij DC 19.2 - 30V, 2 ingangen volgens NAMUR, 2 ingangen, potentiaalvrij, schakelstroom 0.05A, schakelvermogen 1VA, 2 kanalen, 1 uitgangscircuits transist,
Het productnummer van de fabrikant is 2865036. Het EAN nummer is 4046356491969. Het interne artikelnummer is 21282011.
Aanvullende informatie
NAMUR-scheidingsschakelversterker, 2-kanaals voor het aansturen van initiatoren en schakelaars. De signalen worden via transistoruitgangen (passief) aan het besturingsniveau overgedragen. Foutherkenning, galvanische 3-weg-scheiding, SIL 2, schroefaansluiti
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsschakelversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsschakelversterker
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 12.5 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Hoogte | 112.5 mm |
| Aantal kanalen | 2 |
| Aantal uitgangscircuits transistor potentiaalvrij | 1 |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Ja |
| Aantal uitgangscircuits transistor pnp | 1 |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Type voeding | Overig |
| Aantal ingangen, potentiaalvrij | 2 |
| Galvanische scheiding tussen uitgang naar uitgang | Ja |
| Aantal ingangen volgens NAMUR | 2 |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Ja |
| Opgenomen vermogen | 0.8 W |
| Aantal uitgangscircuits transistor antivalent | 0 |
| Aantal uitgangscircuits optorelais | 0 |
| Aantal uitgangscircuits transistor npn | 0 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 19.2 - 30 V |
| Diepte | 113.7 mm |
| Intrinsieke veiligheid conform EN 60947-5-6 NAMUR | Nee |
| Schakelspanning | 30 V |
| Aantal uitgangscircuits relais wisselcontact | 0 |
| Schakelstroom | 0.05 A |
| Aantal uitgangscircuits relais maakcontact | 0 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product