Phoenix Contact VERSTKR MACX MCRSLNAMRSP RGU - 2924252
Artikelnummer: 21165996 | Fabrikantnummer: 2924252 | EAN: 4046356478908
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsschakelversterker, (bxh) 1.25x11.6cm, bouwvorm apparaat inbouwapparaat, type voeding overig, nom. voedingsspanning bij DC 19.2 - 30V, 1 ingangen volgens NAMUR, 1 ingangen, potentiaalvrij, schakelvermogen 500VA, 1 kanalen, uitgangscircuit relais maakcontact 1,
Het productnummer van de fabrikant is 2924252. Het EAN nummer is 4046356478908. Het interne artikelnummer is 21165996.
Aanvullende informatie
NAMUR-scheidingsschakelversterker voor het aansturen van initiatoren en schakelaars. De signalen worden via een relaisuitgang (wisselcontact) aan het besturingsniveau overgedragen. Bedradingsfoutherkenning (LFD), galvanische 3-weg-scheiding, SIL 2, met Pus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsschakelversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsschakelversterker
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 12.5 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal ingangen, potentiaalvrij | 1 |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Ja |
| Aantal ingangen volgens NAMUR | 1 |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Galvanische scheiding tussen uitgang naar uitgang | Nee |
| Type voeding | Overig |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Ja |
| Schakelspanning | 250 V |
| Schakelvermogen | 500 VA |
| Aantal uitgangscircuits transistor pnp | 0 |
| Aantal uitgangscircuits transistor antivalent | 0 |
| Aantal uitgangscircuits optorelais | 0 |
| Aantal uitgangscircuits transistor potentiaalvrij | 0 |
| Aantal uitgangscircuits transistor npn | 0 |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 19.2 - 30 V |
| Diepte | 113.7 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.65 W |
| Intrinsieke veiligheid conform EN 60947-5-6 NAMUR | Nee |
| Aantal uitgangscircuits relais maakcontact | 1 |
| Aantal uitgangscircuits relais wisselcontact | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 60 °C |
| Hoogte | 107.9 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product