Phoenix Contact S/A CHASSDL Q1,52L18011KU - 1670277
Artikelnummer: 21286404 | Fabrikantnummer: 1670277 | EAN: 4017918146467
Omschrijving
Phoenix Contact sensor/actor chassisdeel
Het productnummer van de fabrikant is 1670277. Het EAN nummer is 4017918146467. Het interne artikelnummer is 21286404.
Aanvullende informatie
Wanddoorvoer, QUICKON-aansluiting, 0,75 mm² ... 1,5 mm², 250 V, 17,5 A, groen, met QUICKON-moer, bevestigingsschroefdraad: Pg11, dompelsoldeeraansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Wanddoorvoer
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur behuizing | Groen |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Pool-markering | 1, 2 |
| Mechanische codering | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Groen |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Hoogte | 22.5 mm |
| Lengte | 42.3 mm |
| Doorgangsweerstand | 0.003 mOhm |
| Breedte | 34.3 mm |
| Nom. (meet)stroom | 17.5 A |
| Kleur van het separate adapterstuk | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product