Phoenix Contact S/A KBL SAC4P5,0PVCM8FR - 1403254
Artikelnummer: 21303961 | Fabrikantnummer: 1403254 | EAN: 4046356645560
Omschrijving
Phoenix Contact sensor/actorkabel met connector, 4 polen, uitvoering elektrische aansluiting, overig, type insteekcontact, veldzijdig female/bus, positie kabeltoevoer veldzijdig overig, uitvoering elektrische aansluiting, M8, type insteekcontact, behuizingzijde female/bus,
Het productnummer van de fabrikant is 1403254. Het EAN nummer is 4046356645560. Het interne artikelnummer is 21303961.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 4-polig, PVC, zwart RAL 9005, vrij kabeluiteinde, op bus haaks M8, kabellengte: 5 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M8 |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -10 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product