Phoenix Contact Sensor/actorkabel met connector | 1406248 - 1406248
Artikelnummer: 21281578 | Fabrikantnummer: 1406248 | EAN: 4046356798044
Omschrijving
Phoenix Contact sensor/actorkabel met connector
Het productnummer van de fabrikant is 1406248. Het EAN nummer is 4046356798044. Het interne artikelnummer is 21281578.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 4-polig, PVC, geel, vrij kabeluiteinde, op bus haaks M12, polarisatie: A, kabellengte: 10 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Kabellengte | 10 m |
| Kleur kabelmantel | Geel |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 105 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 105 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Sensor/actorkabel met connector | 1406248
Artikelnummer: 21281578
Fabrikantnummer: 1406248