Phoenix Contact S/A KBL SAC5PM12MS3,0PVC - 1415676
Artikelnummer: 21304065 | Fabrikantnummer: 1415676 | EAN: 4055626050379
Omschrijving
Phoenix Contact sensor/actorkabel met connector
Het productnummer van de fabrikant is 1415676. Het EAN nummer is 4055626050379. Het interne artikelnummer is 21304065.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 5-polig, PVC, zwart RAL 9005, connector recht M12, polarisatie: A, op vrij kabeluiteinde, kabellengte: 3 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 5 |
| Afgeschermd | Nee |
| Kabellengte | 3 m |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -10 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product