Phoenix Contact Sensor-/actorkabel Sac-3P-M 8MS/ 2,0-pur/M8FR-2L - 1693555
Artikelnummer: 26696890 | Fabrikantnummer: 1693555 | EAN: 4017918173548
Het productnummer van de fabrikant is 1693555. Het EAN nummer is 4017918173548. Het interne artikelnummer is 26696890.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M8 |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 26696890
Fabrikantnummer: 1693555