Phoenix Contact Sensor-/actorkabel Sac-4P-M12MS/ 6,0-pur/M12FS - 1504628
Artikelnummer: 26709152 | Fabrikantnummer: 1504628 | EAN: 4017918840679
Omschrijving
SAC-4P-M12MS/ 6,0-PUR/M12FS
Het productnummer van de fabrikant is 1504628. Het EAN nummer is 4017918840679. Het interne artikelnummer is 26709152.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorkabel, 4-polig, PUR halogeenvrij, zwartgrijs RAL 7021, connector recht M12, polarisatie: A, op bus recht M12, polarisatie: A, kabellengte: 6 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 6 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Sensor-/actorkabel Sac-4P-M12MS/ 6,0-pur/M12FS
Artikelnummer: 26709152
Fabrikantnummer: 1504628