Phoenix Contact Splicebox Foc-FDX20-PP-LCD6-om4-PT9 - 1019712
Artikelnummer: 26538853 | Fabrikantnummer: 1019712 | EAN: 4055626701028
Omschrijving
FOC-FDX20-PP-LCD6-OM4-PT9
Het productnummer van de fabrikant is 1019712. Het EAN nummer is 4055626701028. Het interne artikelnummer is 26538853.
Aanvullende informatie
Splicebox, bouwvorm: moduul voor railmontage, beschermklasse: IP20, materiaal: plaatstaal, aansluitmethode: Kabelwartel M20, kabelaansluiting: boven en onder, kleur: verkeersgrijs A RAL 7042, Ethernet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Patchpaneel glasvezel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Splicebox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Met behuizing | Ja |
| Met frontplaat | Ja |
| Met pigtails | Ja |
| Met aantal koppelingen/adapters | 6 |
| Connectortype buiten | LC-duplex |
| Type vezel | Overig |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Splicebox Foc-FDX20-PP-LCD6-om4-PT9
Artikelnummer: 26538853
Fabrikantnummer: 1019712